.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Latest topics
» ✘Doubt Doubt✘open✘
В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...  EmptySat May 12, 2018 2:05 pm by Sleepy Ash.

» ✘Killjester✘open✘
В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...  EmptySat May 12, 2018 2:03 pm by Sleepy Ash.

» ✘Lawless✘open✘
В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...  EmptySat May 12, 2018 2:00 pm by Sleepy Ash.

» ✘Sleepy Ash✘taken✘
В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...  EmptySat May 12, 2018 1:59 pm by Sleepy Ash.

» ✘Old Child✘taken✘
В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...  EmptySat May 12, 2018 1:56 pm by Sleepy Ash.

» ✘All of Love✘open✘
В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...  EmptySat May 12, 2018 1:53 pm by Sleepy Ash.

» ✘The Mother✘open✘
В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...  EmptySat May 12, 2018 3:52 am by Sleepy Ash.

» Without you I lose. Hurry up and save me! Hurry up and save me!
В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...  EmptyThu May 03, 2018 6:59 am by vlad.

» коняри
В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...  EmptyTue Oct 04, 2016 5:27 pm by Diamond blood

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 37 on Sun Jul 02, 2017 11:52 pm

В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...

2 posters

Go down

В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...  Empty В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...

Post by *Ada Taragay. Tue Oct 20, 2015 10:50 pm

В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...  Tumblr_n91t20jlaq1qlfbsho1_250

*за малко да се блъсне в непознатото момиче*
Съжалявам! Моя е грешката.
*Ada Taragay.
*Ada Taragay.

Брой мнения : 46
Join date : 2015-10-17

Back to top Go down

В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...  Empty Re: В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...

Post by *Ada Taragay. Wed Oct 21, 2015 11:46 am

В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...  Tumblr_nc2w8aio221qlfbsho1_250

Да, но все пак трябваше да се извиня.
*Ada Taragay.
*Ada Taragay.

Брой мнения : 46
Join date : 2015-10-17

Back to top Go down

В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...  Empty Re: В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...

Post by elena.♛ Wed Oct 21, 2015 2:48 pm

Така е, но се случва да се замислиш и случайно например да се блъснеш в някого.
В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...  Tumblr_inline_n10v95ONTn1syhljh
elena.♛
elena.♛

Брой мнения : 16
Join date : 2015-10-15

Back to top Go down

В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...  Empty Re: В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...

Post by *Ada Taragay. Wed Oct 21, 2015 7:15 pm

В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...  Tumblr_n2stdkMJpq1skf91po1_250

Не винаги това е извинение, но благодаря че се опитваш да ме оправдаеш. Аз съм Ада, впрочем.
*Ada Taragay.
*Ada Taragay.

Брой мнения : 46
Join date : 2015-10-17

Back to top Go down

В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...  Empty Re: В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...

Post by elena.♛ Wed Oct 21, 2015 7:58 pm

Интересно име. Елена. Приятно ми е да се запознаем.
В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...  Tumblr_inline_n10v1goPo41syhljh
elena.♛
elena.♛

Брой мнения : 16
Join date : 2015-10-15

Back to top Go down

В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...  Empty Re: В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...

Post by *Ada Taragay. Wed Oct 21, 2015 8:38 pm

В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...  Tumblr_n2ndsrduyx1qlfbsho10_250

Съкратено е от Адамайн, така че не е чак толкова плашещо.
*Ada Taragay.
*Ada Taragay.

Брой мнения : 46
Join date : 2015-10-17

Back to top Go down

В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...  Empty Re: В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...

Post by elena.♛ Wed Oct 21, 2015 9:59 pm

Адамайн? Звучи доста по - добре от Ада.
В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...  Tumblr_inline_n10xwyUkOe1syhljh
elena.♛
elena.♛

Брой мнения : 16
Join date : 2015-10-15

Back to top Go down

В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...  Empty Re: В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...

Post by *Ada Taragay. Wed Oct 21, 2015 10:01 pm

В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...  Tumblr_nc2vwxkDjg1qlfbsho4_250

Вече е спряло да ми прави впечетление.
*Ada Taragay.
*Ada Taragay.

Брой мнения : 46
Join date : 2015-10-17

Back to top Go down

В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...  Empty Re: В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...

Post by elena.♛ Wed Oct 21, 2015 10:10 pm

Нормално. С времето се свиква, но лично аз смятам, че името е доста красиво. Звучи сякаш си самият Дявол.
В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...  Tumblr_inline_n111254ncY1syhljh
elena.♛
elena.♛

Брой мнения : 16
Join date : 2015-10-15

Back to top Go down

В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...  Empty Re: В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...

Post by *Ada Taragay. Wed Oct 21, 2015 10:22 pm

В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...  Tumblr_nd11ea9NBL1skg5jqo1_250

Някои хора наистина биха се съгласили с теб.
*Ada Taragay.
*Ada Taragay.

Брой мнения : 46
Join date : 2015-10-17

Back to top Go down

В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...  Empty Re: В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...

Post by elena.♛ Thu Oct 22, 2015 7:23 pm

Мисля, че ще са повече от колкото предполагаш.
В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...  Tumblr_inline_n10xg56tfc1syhljh
elena.♛
elena.♛

Брой мнения : 16
Join date : 2015-10-15

Back to top Go down

В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...  Empty Re: В главата ми въртят се мисли, Въртят се и не спират, Танцът свои играят и бавно ме залисват, И без да видя как станала съм вече друга...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum