.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Latest topics
» ✘Doubt Doubt✘open✘
Come down to the Black Sea swimming with me - погребението на бащата на Хенри.  EmptySat May 12, 2018 2:05 pm by Sleepy Ash.

» ✘Killjester✘open✘
Come down to the Black Sea swimming with me - погребението на бащата на Хенри.  EmptySat May 12, 2018 2:03 pm by Sleepy Ash.

» ✘Lawless✘open✘
Come down to the Black Sea swimming with me - погребението на бащата на Хенри.  EmptySat May 12, 2018 2:00 pm by Sleepy Ash.

» ✘Sleepy Ash✘taken✘
Come down to the Black Sea swimming with me - погребението на бащата на Хенри.  EmptySat May 12, 2018 1:59 pm by Sleepy Ash.

» ✘Old Child✘taken✘
Come down to the Black Sea swimming with me - погребението на бащата на Хенри.  EmptySat May 12, 2018 1:56 pm by Sleepy Ash.

» ✘All of Love✘open✘
Come down to the Black Sea swimming with me - погребението на бащата на Хенри.  EmptySat May 12, 2018 1:53 pm by Sleepy Ash.

» ✘The Mother✘open✘
Come down to the Black Sea swimming with me - погребението на бащата на Хенри.  EmptySat May 12, 2018 3:52 am by Sleepy Ash.

» Without you I lose. Hurry up and save me! Hurry up and save me!
Come down to the Black Sea swimming with me - погребението на бащата на Хенри.  EmptyThu May 03, 2018 6:59 am by vlad.

» коняри
Come down to the Black Sea swimming with me - погребението на бащата на Хенри.  EmptyTue Oct 04, 2016 5:27 pm by Diamond blood

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 37 on Sun Jul 02, 2017 11:52 pm

Come down to the Black Sea swimming with me - погребението на бащата на Хенри.

. :: The end :: Archive :: Past

Go down

Come down to the Black Sea swimming with me - погребението на бащата на Хенри.  Empty Come down to the Black Sea swimming with me - погребението на бащата на Хенри.

Post by Blake Thu Aug 25, 2016 3:47 pm

Минаха няколко дни от новината. Толкова много? Струваха му се минути, докато стоеше пред ковчега на баща си. Дори не беше сигурен кой организира погребението на което бяха само той Елена и гробаря. Може би Елена? Вече не беше сигурен. В нищо не беше сигурен. Всичко в което вярваше беше мъртво заедно с баща му. Какво можеше да направи? Как трябваше да се чувства? Как трябваше да продължи? Защо нямаше някакви напътствия или инструкции. Поне от това се нуждаеше. Беше ли позволено да бъде пуснат просто ей така? Беше ли позволено да правят така без да никакво основание? Защото ако имаше такова не беше видимо за Хенри.
Погледна надолу. Радваше се че капакът спуснат. Едва ли щеше да понесе да види лицето му. Не искаше да го прави. Държеше един карамфил в ръцете си, но нямаше смелост да се приближи до ковчега и да го остави отгоре. Цветето беше красиво и не заслужаваше да бъде заровено и то в студената земя. Нямаше нужда да го оставя върху ковчега и без това нямаше да му помогне с нищо ако унищожи и едно цвете. Затвори и очи и вдиша дълбоко. Усети мирисът на дъжд, пръст и трева. Защо точно днес валеше? Правеше нещата да изглеждат още по-безнадежни.
- Какво се очаква да направя? – попита Хенри, но не се обърна към никой конкретно. Едва ли беше към гробаря той със сигурност не знаеше, а баща му едва ли щеше да се вдигне от гроба и да подаде лист с инструкции. Може би Елена щеше да отговори. Но реално не изискваше нищо от нея. Беше достатъчно че е тук и че вероятно е организирала погребението. Да пита за наставление вече идваше в повече. Пък и ако чуеше, че видяла в бъдещето, че нещата не се подреждат едва ли това щеше да помогне точно сега.
- Трябва ли да кажа нещо или може просто да си мълча? – попита отново той.
Не беше сигурен какво точно да направи. Елена го познаваше. Знаеше какво му се върти в главата какво вероятно се случва в сърцето му. А на гробаря едва ли му беше интересно. А баща му едва ли щеше да го чуе. А и да го направи не можеше да отговори.
Blake
Blake

Брой мнения : 31
Join date : 2016-08-07

Back to top Go down

Back to top


. :: The end :: Archive :: Past

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum