.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Latest topics
» ✘Doubt Doubt✘open✘
Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  EmptySat May 12, 2018 2:05 pm by Sleepy Ash.

» ✘Killjester✘open✘
Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  EmptySat May 12, 2018 2:03 pm by Sleepy Ash.

» ✘Lawless✘open✘
Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  EmptySat May 12, 2018 2:00 pm by Sleepy Ash.

» ✘Sleepy Ash✘taken✘
Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  EmptySat May 12, 2018 1:59 pm by Sleepy Ash.

» ✘Old Child✘taken✘
Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  EmptySat May 12, 2018 1:56 pm by Sleepy Ash.

» ✘All of Love✘open✘
Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  EmptySat May 12, 2018 1:53 pm by Sleepy Ash.

» ✘The Mother✘open✘
Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  EmptySat May 12, 2018 3:52 am by Sleepy Ash.

» Without you I lose. Hurry up and save me! Hurry up and save me!
Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  EmptyThu May 03, 2018 6:59 am by vlad.

» коняри
Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  EmptyTue Oct 04, 2016 5:27 pm by Diamond blood

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 37 on Sun Jul 02, 2017 11:52 pm

Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.

2 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  Empty Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.

Post by *Ada Taragay. Wed Aug 03, 2016 12:15 am

Не беше позволено да идва толкова близо до двореца. Дори до самият град не й беше. Но любопитството я глождеше. А и каква беше вероятността да засече някоя кралска особа. А и нямаше как да знаят, че и избраница. Белега беше скрит с грим и беше под дрехите. И въпреки това когато краля мина по улицата и всички се поклониха тя се настръхна и направи същото като всички други.
Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  Tumblr_ndc0hyCdaQ1skg5jqo6_250
*Ada Taragay.
*Ada Taragay.

Брой мнения : 46
Join date : 2015-10-17

Back to top Go down

Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  Empty Re: Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.

Post by R ♔ Wed Aug 03, 2016 1:55 am

"Рядко виждам някой да ми се кланя с приведен поглед.
Обикновено всички се опитват да ме гледат докато го правят.
Интересно."
Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  2m2hybm
- Добър ден милейди. Какъв прекрасен ден за разходка.
R ♔
R ♔

Брой мнения : 18
Join date : 2016-07-29

Back to top Go down

Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  Empty Re: Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.

Post by *Ada Taragay. Wed Aug 03, 2016 2:25 am

Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  Tumblr_nc2cr8QEXz1qlfbsho8_250

Така е, ваше височество. Избрали сте перфектния.
*Ada Taragay.
*Ada Taragay.

Брой мнения : 46
Join date : 2015-10-17

Back to top Go down

Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  Empty Re: Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.

Post by R ♔ Wed Aug 03, 2016 2:32 am

"Ооо. Обожавам, когато околните мислят, че съм като тях.
Нека поиграем тогава!"
Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  Ou48j7
- Знаете ли!? Казвали са ми, че аз правя дните по-хубави, когато изляза навън сред хората. - Усмихнах се невинно.
- Вие как мислите?
R ♔
R ♔

Брой мнения : 18
Join date : 2016-07-29

Back to top Go down

Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  Empty Re: Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.

Post by *Ada Taragay. Wed Aug 03, 2016 2:37 am

Ако не си харесваше свободата щеше да го фрасне. Но добре че имаше самоконтрол, поне на това я научи нейният закрилник.
Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  Tumblr_mmjbpb2W6G1so0s3vo1_250
- Мисля,че само със самото ви събуждане всеки ден жив и здрав, ваше височество правите дните ни прекрасни.
*Ada Taragay.
*Ada Taragay.

Брой мнения : 46
Join date : 2015-10-17

Back to top Go down

Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  Empty Re: Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.

Post by R ♔ Wed Aug 03, 2016 8:26 pm

"Говори ми! Говори ми още!
Сякаш не чувам всяка твоя скрита мисъл."
Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  280mivm
- Мразя лицемерите! - Казах ний-спокойно.
- А вие госпожички, сте една малка лицемерка с хубаво лице. - Наклоних в страни глава.
- И какво ви води толкова близо до двореца?
R ♔
R ♔

Брой мнения : 18
Join date : 2016-07-29

Back to top Go down

Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  Empty Re: Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.

Post by *Ada Taragay. Wed Aug 03, 2016 10:15 pm

Мозъкът й бързо осъзна, защо той говореше така. Страхът я облада, но 120 години криене от демони си казваше думата, и за няколко секунди отново се овладя и мислите й почнаха да се прехвърлят бързо през главата й.

Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  Tumblr_nd10af94hX1skg5jqo2_250

- И аз ги мразя, но сериозно ли мислите, ваше височество, че някой ще ви каже какво мисли за вас в лицето - тя присви очи.

Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  Tumblr_nd10af94hX1skg5jqo1_250

- Но освен красива съм и арогантна за това нека ви споделя мислите си. Вие сте арогантен и превзет. Не ви харесвам и ми се искаше любопитството ми към града да не беше водило до тук, но явно днес нямам късмет. Но пък трябва да призная ваше височество, не сте това, което очаквах.
*Ada Taragay.
*Ada Taragay.

Брой мнения : 46
Join date : 2015-10-17

Back to top Go down

Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  Empty Re: Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.

Post by R ♔ Thu Aug 04, 2016 11:06 am

- Има много хора, които ми казват какво мислят. - Леко се усмихва. - Дори ги изслушвам. Стига да имат подходящи доводи за думите си.
Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  10zmu5d
- Мисли за мен, каквото си искаш. - Накланя глава в страни. - Хората винаги говорят без да познават някого лично. Някой някога направил нещо на някой друг и вече си вадите изводи за целия живот и характер.
Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  4zsqs0
- И какво очаквахте, да съм с рога и опашка ли?
R ♔
R ♔

Брой мнения : 18
Join date : 2016-07-29

Back to top Go down

Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  Empty Re: Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.

Post by *Ada Taragay. Thu Aug 04, 2016 2:37 pm

Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  Tumblr_ndwpdzzUTF1skg5jqo3_250

Горе-долу нещо такова.

Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  Tumblr_nd11ea9NBL1skg5jqo2_250

Щом мнението ми е грешно кажете ми какъв сте всъщност, ваше величество?
*Ada Taragay.
*Ada Taragay.

Брой мнения : 46
Join date : 2015-10-17

Back to top Go down

Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  Empty Re: Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.

Post by R ♔ Sat Aug 06, 2016 4:18 pm

- Аз съм човек, който държи на думата си.
Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  Qqeckx
- Човек, който спазва обещанията си.
Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  J5xqgg
- Човек, който поставя благополучието на семейството си преди всичко друго.
R ♔
R ♔

Брой мнения : 18
Join date : 2016-07-29

Back to top Go down

Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  Empty Re: Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.

Post by *Ada Taragay. Sun Aug 07, 2016 1:46 am

Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  Tumblr_n54n2qN89C1txq1w3o1_250

Уау. Истински светец сте, ваше величество. Чудно защо толкова много хора ви мразят?

Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  Tumblr_n54n2qN89C1txq1w3o2_250

О, да вие ги затворихте в тъмници. Почти забравих за това. 
*Ada Taragay.
*Ada Taragay.

Брой мнения : 46
Join date : 2015-10-17

Back to top Go down

Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  Empty Re: Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.

Post by R ♔ Tue Aug 09, 2016 6:13 pm

По кое от думите ми съдите, че съм казал че съм светец?
Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  Nyy6w0
Хората помнят само лошото, което е направено на тях,
но това което те правят на другите лесно се забравя.
Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  2mqnpqw
Е аз и семейството ми не можем да забравим, това
което хората ни причиниха.


R ♔
R ♔

Брой мнения : 18
Join date : 2016-07-29

Back to top Go down

Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  Empty Re: Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.

Post by *Ada Taragay. Tue Aug 09, 2016 6:28 pm

Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  Tumblr_ncw4e2E9w91ta3i9io3_250

Случило се е преди повече хиляда години! И изведнъж вие се появихте и върнахте всичко назад пак с хиляда години.

Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  Tumblr_ncw4e2E9w91ta3i9io1_250

Може да не са постъпили правилно с вас, но вие със сигурност не сте по-добри. 
*Ada Taragay.
*Ada Taragay.

Брой мнения : 46
Join date : 2015-10-17

Back to top Go down

Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  Empty Re: Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.

Post by R ♔ Tue Aug 09, 2016 9:43 pm

Не ми казвайте, че сте учили история от жълтите таблоиди.
Не. Не се е случило преди повече от хиляда години.
Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  Nmfhnn
Над хиляда и триста години хората и ангелите гонеха семейството ми.
Избиваха предците ми, техните избраници.
Всеки притежаващ знак и хората около него.
Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  Vdn85h
А аз. Аз съм на власт от четвърт век. Само двадесет и пет години.
Убеден съм, че всичко което преживяват все още не им е достатъчно.
R ♔
R ♔

Брой мнения : 18
Join date : 2016-07-29

Back to top Go down

Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  Empty Re: Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.

Post by *Ada Taragay. Tue Aug 09, 2016 9:58 pm

Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  Tumblr_nc7ul1PvQx1qlfbsho6_250

Учих историята в тъмниците. Учих я докато гледах как демоните избиват всеки около мен. Учих я докато бягах от вас. Така че повярвай ми. Запозната съм.
*Ada Taragay.
*Ada Taragay.

Брой мнения : 46
Join date : 2015-10-17

Back to top Go down

Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.  Empty Re: Страхът да загубиш себе си вървейки по пътя на съдбата.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum