.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Latest topics
» ✘Doubt Doubt✘open✘
I am convinced that different people awaken different beasts in you - покоите на Ерик EmptySat May 12, 2018 2:05 pm by Sleepy Ash.

» ✘Killjester✘open✘
I am convinced that different people awaken different beasts in you - покоите на Ерик EmptySat May 12, 2018 2:03 pm by Sleepy Ash.

» ✘Lawless✘open✘
I am convinced that different people awaken different beasts in you - покоите на Ерик EmptySat May 12, 2018 2:00 pm by Sleepy Ash.

» ✘Sleepy Ash✘taken✘
I am convinced that different people awaken different beasts in you - покоите на Ерик EmptySat May 12, 2018 1:59 pm by Sleepy Ash.

» ✘Old Child✘taken✘
I am convinced that different people awaken different beasts in you - покоите на Ерик EmptySat May 12, 2018 1:56 pm by Sleepy Ash.

» ✘All of Love✘open✘
I am convinced that different people awaken different beasts in you - покоите на Ерик EmptySat May 12, 2018 1:53 pm by Sleepy Ash.

» ✘The Mother✘open✘
I am convinced that different people awaken different beasts in you - покоите на Ерик EmptySat May 12, 2018 3:52 am by Sleepy Ash.

» Without you I lose. Hurry up and save me! Hurry up and save me!
I am convinced that different people awaken different beasts in you - покоите на Ерик EmptyThu May 03, 2018 6:59 am by vlad.

» коняри
I am convinced that different people awaken different beasts in you - покоите на Ерик EmptyTue Oct 04, 2016 5:27 pm by Diamond blood

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 37 on Sun Jul 02, 2017 11:52 pm

I am convinced that different people awaken different beasts in you - покоите на Ерик

2 posters

. :: The end :: Archive :: Today

Go down

I am convinced that different people awaken different beasts in you - покоите на Ерик Empty I am convinced that different people awaken different beasts in you - покоите на Ерик

Post by The duke of heaven Mon Aug 01, 2016 12:04 am

I am convinced that different people awaken different beasts in you - покоите на Ерик 5jzpzr
The duke of heaven
The duke of heaven

Брой мнения : 6
Join date : 2016-07-31
Местожителство : The Kingdom

http://night-creatures.forumotion.com

Back to top Go down

I am convinced that different people awaken different beasts in you - покоите на Ерик Empty Re: I am convinced that different people awaken different beasts in you - покоите на Ерик

Post by Grace ღ Mon Aug 01, 2016 12:08 am

Какъв е живота на един роб? Слуга както някои биха казали, че нали уж е по-културно, но все пак роб. Той беше безлична персона, която диша, живее, но реално не съществува. Мисията на живота на един роб е само господаря да е добре дори това да коства живота му. Истината, е че един роб се привързва към господаря си до степен когато просто не може да спре да мисли за друго освен за това как точно този определен и жизнено важен човек да е наред. Без тревоги, грижи и проблеми.
Така се чувствах и аз. Шест месеца откакто съм в двора и съм слуга на човека подпомогнал раждането на онова чудовище. Мислех си, че за толкова време ще съм го забравила, но не. Уви не. В момента, в който му мернах физиономията белезите на гърба ме заболяха сякаш отново ги нанасяше и исках да го видя мъртъв. За моя радост си намерих добро разсейване. Всекидневните ми задължения по един мъж. Поне така, лишена от свобода нямах време да мисля за ужасни неща, защото спомените бавно избледняваха. Те може да са доста гадни и брутални малки неща. Досадни, като децата. Сещате се, винаги ти напомнят, че света е много по-лош или по-добър. Но спомените са това, върху което се базират причините за нашите действа, и ако ги отхвърлим, то значи отхвърляме всичко, изобщо. Но пък защо не? Спомените са носталгични и ни малко или много просто затварят ли затварят в един кръговрат на вечната мъка и съжаление. Минали години, места, животи, хора и накрая всичко започна да крещи в главата ти до спукване. Е накрая се появява изходчето, което е само и единствено лудост. Просто трябва да хванеш бравата и да влезеш. Да затвориш вратата и да оставиш зад гърба си всичките ужасни споменчета, които ти пречат.
И все пак това беше за слабохарактерни хора, а аз бях всичко друго, но не и това. Предпочитах да изграждам нови спомени, нови моменти, дори и те да са докато съм окована.
Истината, е че харесвам работата си. Харесвам господаря си, защото не се очакваше нищо повече от мен освен да слушам всяка негова дума. Харесвам и самата идея някой друг да взима тежките решения без да ми оставя право на избор, без да ме пита, защото така или иначе се бях изморила от всичко това.

Бързах по коридорите уверявайки се, че няма никой наблизо. Не исках да преча на другите от по-горен статут, защото това би било равно на неподчинение. Просто исках да стигна по-бързо до една определена стая. Просто трябваше да стигна ако можеше на мига. Бях чула от една от прислужниците, че негово Височество Ерик Джоунс няма да си е в стаята, което беше страхотна възможност да изчистя всичко без да се притеснявам, че правя нещата твърде бавно. Просто някак си покрай него се притеснявах.
Щом стигнах си поех въздух и се опитах да успокоя учестеното сърцебиене. Докоснах мястото, където се намираше сърцето ми и си поех няколко дълбоки глътки въздух преди да усетя, че бавно и славно всичко се успокоява. Стражите ме изгледаха странно, но не казаха нищо. Сигурна съм, че намираха ситуацията, че съм слуга на бащата на онова изчадие за смешна, но просто си мълчаха.
Внимателно допрях ухото си до вратата и след като не чух нищо сложих ръцете си на масивното дърво и с леко побутване вратата се отвори. Влязох и я затворих, по навик. Поогледах се и изведнъж изтръпнах. Заварих го пред себе си. Преглътнах няколко пъти и усетих как кръвта ми се отдръпва от главата и лице правейки ме много по-бледа от това, което съм сега. Понечих да си тръгна, но уви късмета не беше с мен, защото усетих погледа му върху гърба си. Някак си пронизващ и крайно болезнен. Шест месеца и още не можех да свикна с този човек. Да, служех му, исках да я добре, да няма грижи, но просто не можех да се накарам да свикна с него, затова просто се обърнах и погледнах към земята.
-Простете. – започнах с тон по-тих и от този на тревата. – Не исках да ви преча.
Grace ღ
Grace ღ

Брой мнения : 8
Join date : 2016-07-31

Back to top Go down

I am convinced that different people awaken different beasts in you - покоите на Ерик Empty Re: I am convinced that different people awaken different beasts in you - покоите на Ерик

Post by The duke of heaven Mon Aug 01, 2016 3:19 am

I am convinced that different people awaken different beasts in you - покоите на Ерик 2euonwg I am convinced that different people awaken different beasts in you - покоите на Ерик 160pw84
Вече не мога да се съблека на спокойствие в собствената си стая. Още не бях свалил ризата от гърба си, когато чух нетипичен шум за уж празната си стая. Хванах белия плат в ръка и я погледнах сурово.
- Никой ли не те е учил да чукаш!? - Сега пък ми свежда поглед. Да не съм ти детската учителка. Защо всичко около мен се държат като невръстни сукалчета? Без обноски, без акъл. В какво ме забърка Майката Съдба. - Не ми пречиш. И друг път съм се събличал пред жени. Но обикновено съм ги канил първо. - Троснато отговорих на думите на русокоската. Шест месеца работи тук, а още не се е научила как да говори. Къде е живяла преди, в някоя пещера ли? Кой ме би по главата да се съгласявам една ридаеща да ми е лична прислуга. Как да и' имам доверие. Та нали големия ми син и е отрязал крилата. Това не се забравя току така. От мига, в който разбрах каква е започнах да я гледам с едно наум. Не показа агресия. А имаше доста удобни случаи. Странно. Аз на нейно място веднага бих извадил някой нож. Захвърлих ризата на пода и седнах на едно от креслата срещу вратата както бях гол до кръста. Смешно е като я гледам как се черви пред мен, но и не си тръгва. Уж е свела очи в земята, но от време на време ме поглежда любопитно. - За какво говореше с брат ми днес? Видях ви в коридора заедно. Никой ли не ти е казал, че слугите нямат право да общуват с краля!? - Гледах я съсредоточено и се чудех какво ли ще измисли, за оправдание. - Неприятностите ли си търсиш момиче? Или се опитваш да ме злепоставиш пред кралицата!? - Не ми се точат нокти със София. И без това ми е набрала, за дето преди 215 години с баща ми избихме семейството и', за да я заведем при Ричард. Вярно, че официално сме в примирие, но съм убеден, че би нападнала ако и се отдаде възможност. А когато напада, не си пази силите. Не ми трябва да идва и да ми търси сметка за слугинята, която ми пере ризите и ми кърпи чорапите. - Не стой така. Сипи ми нещо за пиене докато мъдриш отговора си. - Слагайки десния си лакът на облегалката подпрях главата си на една страна. С два пръста поддържах челото си, а с палеца брадичката. Следях движенията си. Доста пъргаво пипаше. Знаеше местата на всичко. Ако само и говореше, както и работеше, ценя нямаше да има.
The duke of heaven
The duke of heaven

Брой мнения : 6
Join date : 2016-07-31
Местожителство : The Kingdom

http://night-creatures.forumotion.com

Back to top Go down

I am convinced that different people awaken different beasts in you - покоите на Ерик Empty Re: I am convinced that different people awaken different beasts in you - покоите на Ерик

Post by Grace ღ Mon Aug 01, 2016 11:23 am

Знаете ли, понякога ми иде да го пръскам с вода всеки път, когато почне да се държи като противно копеле. Все едно целият свят му е виновен, че гнева надделява над здравата преценка. Все едно мрази всичко в червата си, но такъв беше живота му. А и така правеше живота по-колоритен и различен. Още повече, че живях години наред с Легионер, който имаше подобен характер, но поне брата на краля не чупеше посуда и не заплашваше с изгаряне на клада, когато е пиян.
Побързах да налея питието му. Просто прекосих стаята по най-бързия начин възможен и взех сребърната чаша, която стоеше послушно до една стъкленица с нещо, което бях сигурна, че не е вино. За жалост не се научих да различавам различните видове алкохол, защото може би никога не ме е интересувало.
Внимателно сипах в чашата и се обърнах. Отидох при него и чак тогава с крайно предпазливо действие. Разбере, когато правя нещо на поне два метра от него можех да съм спокойна, но когато се приближа до Негово Височество Мрачни изтръпвах. Нещо в аурата му и самото излъчване не беше като хората. Като гнилите ябълки. Знаеш, че е наред ама все пак си затваряш очите.
-Не мога да си намеря по-големи неприятности от това да служа на човека помогнал да се роди  виновника за смъртта на брат ми. Пък и какво по-лошо може да ми стори Нейно Величество? Не е като да не съм в ада. – усмихнах се и след като пое чашата се дръпнах. Върнах се до масата, където беше стъкленицата и я поех в ръце. Щях да я поставя някъде удобно за него да си се налива. Докато я оставях на една малка масичка до леглото си поех дъх и затворих очи. Дали щеше да приеме "Ами питаше ме от къде се взех, защото очевидно не ме е виждал досега."? – Напълно наясно съм, че на такива като мен им е забранено да заговарят краля, но ви уверявам, че той заговори мен. Никога не бих си позволила да ви злепоставя по този начин.
Обърнах се и се приближих до него, само за да взема ризата на пода до краката му. Когато се изправих го погледнах с най-невинният поглед и миловидно излъчване, на което някой беше способен. Да благодарим, че поне това можех.
-Колкото и да ми се иска да сте мъртви и колкото и да ви мразя не бих ви причинила някакви проблеми. – започнах да сгъвам ризата и въздъхнах – Има неща далеч по-лоши от това да опороча прекрасната ви репутация от това да си имате проблеми пред Нейно Величество.
Grace ღ
Grace ღ

Брой мнения : 8
Join date : 2016-07-31

Back to top Go down

I am convinced that different people awaken different beasts in you - покоите на Ерик Empty Re: I am convinced that different people awaken different beasts in you - покоите на Ерик

Post by The duke of heaven Mon Aug 01, 2016 5:40 pm

- Понякога си много цапната в устата. - Казах спокойно аз, а тя облещи красивите си сини очи. Понякога се чудя как може гените на тази непочтена раса да създавашха такива приятни за окото същества. - Радвай се. Това те спасява от обезглавяване. - Отпих глътка от любимото уиски на брат си. Аромата му не можеше да се сбърка. - С теб ми е интересно. Забавляваш ме с думите си. - Оставяйки чашата на масата до мен я хванах светкавично за ръката. Придърпах я надолу, много близо до себе си. Толкова че усетих учестения и' дъх по кожата на лицето си. Лицето и' се изкриви в ужасена гримаса, показвайки че изпитва силна болка. - Много добре знам, че той те е заговорил. Познавам го. Той ми е брат. От повече от два века живея в него. - Гласа ми изпълни помещението със силата и яростта си. Не отслабих хватката си. Тя се опитваше да извърти ръката си, за да облекчи болката, но не успя. Захвата на силната ми ръка напълно обвиваше нейната фина китка. - Не си мисли, че съм глупак Грейс. Видях го как те гледаше. Точно негов тип си. - Сякаш я придърпах още малко. Ясно се огледах в уплашените и' очи. - А тези твои кристално сини очи, дори не се посвениха да го гледат директно. - Ако не познавах брат си досега да и бях извил врата. Но видя ли го да гледа някоя фуста по този начин, знам много добре какво ще последва. - Да не би да си мислиш, че си първата, на която той действа така!? - Говорейки усещах как зъбите ми се показват дори повече от нормалното. - Та той е магнит за жени! Винаги е бил! Винаги ще бъде! - Не мога да си обясня кое ме ядосваше повече, факта, че брат ми бе пленен от това лице или че и тя изпитваше същото към него. - Бог да ти е на помощ ако София разбере. - Просто я пуснах със замах, а тя се залакатуши и падна в краката ми. Ръцете и' се подпряха на коленете ми, а очите и' се изпълниха с горчиви сълзи. За които не знаех дали са от болката в ръката и' или от думите кънтящи в ушите и'. С по-внимателно движение повдигнах брадичката и' с четирите си пръста на левицата ми. - Ще можеш ли да понесеш нещо подобно? - Тона ми коренно се промени. - Ще можеш ли да му дадеш сърцето си? Душата си? Тялото си? А после да не искаш нищо в замяна? - Вдигнах дясната си ръка и избърсах сълзите и'. - Дори и да имаш късмета да бъдеш обикната от краля, той няма да я напусне. Да, ще бъде с теб. Тялом. Духом. Но това ще свършва всеки миг щом той напусне леглото ти. - Отместих няколко от падналите и' пред лицето кичура коса. - Би ли могла да го гледаш из двореца без да се издаваш? А когато е с нея?
The duke of heaven
The duke of heaven

Брой мнения : 6
Join date : 2016-07-31
Местожителство : The Kingdom

http://night-creatures.forumotion.com

Back to top Go down

I am convinced that different people awaken different beasts in you - покоите на Ерик Empty Re: I am convinced that different people awaken different beasts in you - покоите на Ерик

Post by Grace ღ Mon Aug 01, 2016 9:22 pm

Думите му направо се забиваха като гвоздеи в главата ми. До някъде беше прав, но не се ли гневеше твърде много? Обикновено е по-спокоен от някоя моя глупост, но този път ме изненада. Видях нещо в него. Да не беше проблясък в края на тъмния и задушаващ тунел? Да не би и Принц Мрачен да има душа? Мне, абсурд. Тези като него я бяха продали преди много години и сега щукаха на тази проклета земя като се правеха на кралски особи.
Бях чувала само истории за тяхното възкачване на трона, комичното беше, че точно същата година се бях родила, и представете си, баща ми участваше в освобождаването на хората, защото за тях това беше акт на бунт, но за моят вид беше просто правилната постъпка. Само съжалявах, че не бяхме по-агресивна раса като Легионерите, че да им бяха светили маслото още тогава.
-И двамата знаем, че Бог не съществува. Ангели и Демони, това са само две уж така наречени раси, които са просто една монета, но две различни страни. А и от небето идват само демони, затова и вие сте дюкът на Рая нали? – леко се дръпнах от него. Дори не исках да ме докосва, по никакъв начин, дори и това да е за да ми помогне. Поех си дълбоко въздух и се опитах да се успокоя. Бях със слаб характер за такива неща, странно за някой, който са го учили да търпи всичко и всеки.
-Не, господарю. Няма да давам никому сърцето си. Душа не мисля, че моят вид притежава, а тялото ми спря да е мое в момента, в който синът ви ми отне свободата. Любов или такива неща са ми напълно далечни. Отдавна се отказах от тях. А и това, което мога да поискам в замяна отдавна не може да ми го даде, нито дори краля. – изтрих още няколко малки, солени капчици по дясната си буза и вече мисля, че се подобрих. Радвах се за едно обаче. Че не беше видял белезите на гърба ми и онзи специфичен от любимия, който се намираше в непосредствена близост до сърцето. Просто се радвах, че никой нямаше да ги види.
Мразех го, задето ме кара да се чувствам така, но не бих го оставила. Не защото ми е важна работата или нещо друго, а защото като негов слуга просто имах нужда да изпълнявам задълженията си.
-Краля нареди да бъдат затворени хората на неговата коронация. Мислите ли, че реално бих го приела като магнит за момичета? Че има някакво въздействие върху мен? В името на всички светини, отраснах с истории от онази година. Те са моята истина и това в което вярвам. – изведнъж сякаш започнах сама да се убеждавам. Точно така, аз трябваше да вярвам на това. Краля беше тиранин, той властваше с тирания като заключи всички хора, затова не заслужаваше внимание. Само мимолетни разговори и то при положение, че ме е заговорил. Само от учтивост. Да, само от учтивост. -  А дори и да преспя с краля .. това няма да значи нищо. Абсолютно нищо. Никога и за нищо на света. Нищо.
Grace ღ
Grace ღ

Брой мнения : 8
Join date : 2016-07-31

Back to top Go down

I am convinced that different people awaken different beasts in you - покоите на Ерик Empty Re: I am convinced that different people awaken different beasts in you - покоите на Ерик

Post by The duke of heaven Wed Aug 03, 2016 5:54 pm

"О, говори си, не ми пречиш." Веднага изплува в съзнанието ми и едвам се сдържах да не се изхиля нагло. Тя дали си вярва, когато говори, защото аз определено не и' вярвам. Гледах я толкова безразлично сякаш виждах смачкана захвърлена салфетка. Не мога да си представя, че такава като нея има наглостта да се заглежда по брат ми. Може Ричард да е силен владетел, но никога до сега не се е влюбвал истински и не искам тя да му е първата. Една ридаеща, що за нахалство. Цял живот брат ми търси любовта, но не знае, че тя е слабост. Любовта те разсейва от целите ти, от задачите ти. Любовта е зло, което те унищожава от вътре навън, а след това просто те захвърля в бездната на вечността.
- Мисля, че ще изглеждаш добре с вериги от бодлива тел. Ще ти отиват на цвета на очите. - Отбелязах аз и отпих от уискито си. Оставих чашата и се настаних някак по-отпуснато в креслото. С невинно вълнообразно движение с пръстите си мигом промених обстановката. Въздуха в помещението се размърда изненадващо. За секунди заприлича на буря, но прозорците и вратите бяха затворени. Всички свещи изгаснаха едновременно и от обгорелите им конци се разнесе задушлив пушек. Останаха само няколко стратегически поставени свещи около нас, които сякаш левитираха под въображаеми похлупаци. Въздуха извън свещите се завихряше, но не правеше много поразии по мебелите. Защото освен леглото не обичам друго да ми е разхвърляно. Изневиделица една въздушна струя се формира от пода между нас и се насочи право към Грейс. Пое я и после я вдигна на около метър над земята с широко разперени в страни ръце, а ризата ми падна на дървените дъски пред мен. Вятъра я държеше неподвижно, а роклята и се мяташе във всички посоки сякаш беше в окото на ураган. Наклоних главата си в страни и се усмихнах дяволито. От леко присвитата си в юмрук десница започнах рязко да разтварям само показалеца си. Отново. И отново. От нищото се появяваха нови и нови малки струи, които грубо разкъсваха хиляди малки парчета от облеклото и'. Многоцветните парчета плат се разхвърчаха из цялата ми спалня и скоро умишлено слугинята ми бе останала само по бельо. Оскъдно при това. Вярно, че има съблазнителни извивки, но защо една слугиня би слагала толкова предизвикателно бельо ако не за някой специален. "Дали не съм закъснял!? Дали не идва тъкмо сега от леглото на брат ми!? Мне!" Познавам го, дори по-добре дори от жена му. Щях да усетя ако всяка нощ обладаваше полуголото тяло пред мен. Още го правеше само в мислите си. Прехапах долната си устна осъзнавайки какво виждат очите ми. Може пък да я накарам да чисти с тази нова униформа. И без това само ме ядосва, поне да си плакна очите с пищните и' форми. Разхлабих хватката си, а Грейс се строполи на дъските. Вдигнах ризата си и и' я хвърлих в лицето. - Покрий се уличнице. - Трябва да направя всичко възможно да прекратя това преди още да е започнало. Не мога да позволя на брат ми да изпита това, което изпитах аз. Това което сега изпитва сина му Алекзандър. Убеден съм, че когато Ричард ме погледне вижда бъдещето на по-малкия си син. А аз не искам това и за него. До скоро се възползвах от уроците си по актьорско майсторство на Бродуей, за да говоря на ридаещата. За да се опитам да я убедя, че правя всичко това заради нея. За да спася сърцето и' от болката. Но това не се доближава и малко до истинските ми намерения. Тя е никой за мен. И ще се погрижа да стане никой и за краля. Защото няма по-важен от него. Заради него не се посвених да избия семейството на София. Защо да оставям тази слугиня да постигне целта си. Хората говорят, че заради съпругата ми, в сърцето ми е пустиня. Само че грешат. Собственоръчно Шарлът разтвори гръдния ми кош, за да мога да изтръгна сърцето си и да го захвърля толкова далеч, че след време дори и да ми трябва, да не мога да го намеря. А смъртоносните бури обгръщащи черната ми душа ежедневно се отразяваха в блестящите ми като бръсначи очи.
The duke of heaven
The duke of heaven

Брой мнения : 6
Join date : 2016-07-31
Местожителство : The Kingdom

http://night-creatures.forumotion.com

Back to top Go down

I am convinced that different people awaken different beasts in you - покоите на Ерик Empty Re: I am convinced that different people awaken different beasts in you - покоите на Ерик

Post by Grace ღ Thu Aug 04, 2016 1:44 pm

Когато преди шест месеца Матилда, майката на бившия ми съпруг, ми каза, че трябва да остана в двореца и да съм прислужница на този и онзи някак го приех. Не исках да му навличам проблеми, защото противно на всяко мислене .. ангелите не бяха зли. Всъщност ние мислим за другите повече, отколкото за себе си, поне в повечето случаи беше така. Затова и аз самата не исках да напуска дома си, приятелите и прочие за една глупачка като мен. А и не си заслужаваше.
Та тогава Матилда ми предложи да стана слуга на това нещо пред мен. На този арогантен, досаден, деспотичен мегаломан, който си мисли, че с бруталия и викове всичко се постига. Разбира се приех по простата причина, че бях любопитна да видя какво толкова е накарало бившите слуги да хванат белия байряк покрай него. Буквално да си плюят на петите и дим да ги няма. И вече знаех. Той беше просто и ясно ужасен. Нищо чудно, че онзи тиранин е детето му, то няма как с такъв баща.
Внимателно се изправих. Главата ми кънтеше, а дишането ми беше малко по-забързано от нормалното. Умствено си повтарях, че го ненавиждах, мразех, презирах, защото това си беше самата истина. Ерик, скъпият ми господар, можеше да си мисли, че изпитвам нещо по-миличко към краля, но реално имах само едно единствено чувство в тялото си – гняв. Хванах ризата му и както той я беше хвърлил върху ми, така аз му я върнах най-безцеремонно в лицето. И докато си е там се възползвах от момента, колкото да взема от леглото горката завивка, и да се увия с нея, макар че ми се искаше да му увия шията в нея и да го задуша така.
-Уличници са онези, с които спите за по една вечер. – приближих се и сложих ръцете си на коленете му, леко се приведох така, че очите ни да се срещнат. Внимателно минах с пръст по лявата му буза и се усмихнах – И с радост ще си чакам веригите, можете да ги намажете с отрова, туко виж свалили птичката от небето.
И в следващия момент, без нищо да очаква му забих един шамар от лявата страна, малко приближаващ се до скулата. Честно да си кажа, изпитах някакво удоволствие от това да му посегна, не че исках, но просто ми дойде до гуша от него и всичките му прищявки. Беше като малко дете понякога.
Това, което обаче не очаквах беше, че вместо да ми беснее той му се усмихна, което породи някакво притеснение в мен. Ако почне пак да ми вика щях да си чувствам по-добре. Просто някак имаше нещо нередно в това. Дръпнах се само колкото да видя как ми се усмихва по странен начин. Усетих как цялата настръхвам и само и само да спре да се смее като дебил / или просто да ми се ядосана, защото така беше по-предвидим / си позволих да замахна втори път с ръка, пък е възможно после самата аз да остана без такава.
Grace ღ
Grace ღ

Брой мнения : 8
Join date : 2016-07-31

Back to top Go down

I am convinced that different people awaken different beasts in you - покоите на Ерик Empty Re: I am convinced that different people awaken different beasts in you - покоите на Ерик

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

. :: The end :: Archive :: Today

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum